12 YILDIR DESKGATE SİZİNLE
Güvenlik yazılımları için ihtiyacınız olan herşey

 
 


Kurum, Şirket ve Şubeler

Özel Firmalar, Bankalar, Kurumlar, Ordu ve Devlet Daireleri gibi güvenliğini üst seviyede tutmak isteyen her kuruluşun tercihidir.
DeskGate bilgisayarlarda size tam yetki sağlar. Birden çok şubeyi tek noktadan yönetebilirsiniz.

Data güvenliği, veri hırsızlığı, uzaktan bağlantı, destek ve ticket yönetimi, personel İzleme, çoklu Ekran İzleme, web aktiviteleri, program aktivite ve zaman süreçleri, usb hareketleri, yazışma detayları, aktiviteler, personel performansı, envanter gibi çok önem arz eden raporların detaylı bir şekilde raporlanmasına olanak tanır.
Engelleme, yasaklama özelliği gibi daha birçok gelişmiş özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

DeskGate Sunum Dosyası

Remote Desktop & IT Management System

 

User Activities and Controller

Access user computers remotely with encrypted connections. Manage all the softwares installed on computers, control hardware inventory and monitor network traffic details   Increase Employee Productivity ! DeskGate employee monitoring software provides you to control / manage / track and take detailed activity reports of users. Via Real-time screen monitoring feature, all the management is under your control. Track file activity reports, make sure that your important data is not being leaked by employees.

Technical Support / Help Desk

 

File Backup System

Via DeskGate Ticket System, control and manage support requests and technical processes of the work.   In case of any disaster, (Fire, flood, earthquake,cyber attack) File Backup system provides you to restore your documents back.

With 12 years of experience...

IN THE SECTOR   LEADING COMPANY

14 750 32000
ÜLKE FİRMA KULLANICI

IT Management
DeskGate uzak lokasyonlarda bulunan bilgisayarlara, hızlı güvenli bir şekilde yönetim imkanı sağlar. Destek verdiğiniz bilgisayar hakkında destek süresi, yardım oluşturma özelliği ve envanter bilgisi gibi pek çok önemli bazı özellikleride size ek hizmet olarak sağlar.
Değerli verileirnizi koruyun
DeskGate IT Management ile birden fazla kullanıcıya aynı anda hızlı erişim desteği verebilirsiniz.
DeskGate IT Management kullanabilmek için öncelikle firma kaydı açmanız gerekiyor.
Uzaktan güvenli erişimi
DeskGate uzak bağlantı özelliği ile müşteriniz olmayan kullanıcılara da hızlı ve güvenli destek verebilirsiniz.
Uzaktan Destek hizmeti oluşturma
Müşteri ya da destek hizmeti verdiğiniz kullanıcılarınız, ihtiyaç durumunda destek hizmeti oluşturup sizden yardım çağrısı isteyebilirler.
Güçlü analiz raporları
Destek süresi, envanter bilgisi, kurulu programlar ve kullanım süreleri, girilen web siteleri, kopyalanan dosyalar ve daha bir çok özel raporlara lisans yetkiniz dahilinde ulaşabilirsiniz.
Envanter raporu
Destek verdiğiniz kullanıcılara ait bilgisayarların envanter bilgisine (Cihaz Özellikleri, Kurulu Yazılımlar ve Serial No'lar gibi bir çok özelliklerin) bilgisine ulaşabilir, aynı zamanda kullanıcıların envanter bilgisi hakkında özet raporlar çıkarabilirsiniz.
Video kayıt
Video kayıt sayesinde, geçmişe yönelik izleme yaparak kullanıcı itirazlarının önüne geçebilir ya da serverlarınızda yetki verdiğiniz uzaktan destek ekibinin, serverda yaptıkları tüm aktiviteleri kayıt altına alabilirsiniz.
Kısıtlama & Yasaklama
Kullanıcıların mesai saatleri sırasında girmelerini istemediğiniz web sitelerini girişlerini engelleye bilir ya da sadece izinli web site listesi oluşturabilirisniz.