DESKGATE User Activities and Controller
Personelin gün içerisindeki aktivitleri kayıt altına alın

 
 

DeskGate User Activities and Controller
Farklı lokasyon ve bölgelerde bulunan DeskGate serverları üzerinden her an istediğiniz noktaya güvenli bağlantı kurun.

DeskGate Server'ları üzerinde kimler hizmet almalı.
Uzak lokasyonlara bağlanıp işlem yapmak isteyenler, IT hizmeti veren bilişim firmaları ve bünyesinde server barındırmak istemeyen kobi işletmeler.
DeskGate'in size sunmuş olduğu bu ayrıcalıklı hizmetten hemen faydalanmak için şimdi yeni firma kaydınızı oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz.
Personelin bilgisayarı nasıl kullandığını kontrol altına almanızı sağlar.
Kullanıcı herhangi bir dosyayı USB Flash diske kopyaladığında, bir dosyanın adını değiştirdiğinde veya bir dosyayı sildiğinde işlem anında kayıt altına alınır.
Bu kayıtlar sayesinde personelin kurum dışına izinsiz veri çıkarması engellenir. Sistem, personelin hangi web sitelerini ziyaret ettiğini de kayıt altına alır.

Girilmesini istemediğiniz web sitelerini belirleyebilir ve kullanıcıların bu siteleri ziyaret etmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca personelin hangi web sitesinde ne kadar zaman geçirdiği de kayıt altına alınır. Sadece web sitelerini değil, belirli çıkış noktalarını da engelleyerek veri paylaşım yöntemlerini kısıtlayabilirsiniz.
Sistem kullanıcıların hangi programı ne kadar süre aktif olarak kullandığını da takip eder. Bu kayıtlar sayesinde personelin mesaini ne kadar verimli geçirdiği raporlanabilir.


DeskGate serverlarında iki şekilde hizmet alabilirsiniz.

1. Uzaktan destek, Desk hizmeti ve Özet raporlar almak isteyenler.
2. Uzaktan destek, Desk hizmeti Gelişmiş güvenlik, Aktivite raporları gibi bir çok özelliğin olduğu tam bir yönetim paneli.


Çağrı Merkezleri, Kobi ve küçük işletmelere IT Desteği Verenler, Birden çok dağınık şubesi olan Fabrikalar, Mağazalar ve Restoran zincirlerinin tercihidir.

DeskGate, paneli üzerinden daha önceden hazırlayacağınız kategori bazlı kurulum dosyalarını destek verdiğiniz firmalara kurun.

Bu firmalarda çalışan bir personelin desteğe ihtiyacı olduğunda yapması gereken Windows'un sağ alt köşesinde yer alan DeskGate ait Desk hizmeti aç ikonuna tıklayarak yeni bir Desk hizmeti açabilirler.

Açılan Desk istekleri otomatik olarak IT Management ekranına düşer ve istediğiniz anda bu kullanıcılara destek verebilirsiniz.

Verilen desteklerin süreleri tutulduğundan hangi kullanıcıya ne kadar süre Desk hizmetini verdiğinizi raporlayabilirsiniz..Kullanım şemasını incele